صادرات سنگ ساختمانی به روسیه

0
369

صادرات سنگ ساختمانی به روسیه

نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: تحریم‌های روسیه فرصت مناسبی برای استفاده از بازار این کشور به خصوص صادرات سنگ ساختمانی بوجود آورده چراکه روسیه واردکننده بزرگ سنگ‌های ساختمانی است.
به گزارش ماین نیوز، محمدرضا بهرامن به بررسی فرصت پیش آمده در بازار روسیه برای صادرات محصولات معدنی پرداخت.

وی گفت: روسیه واردکننده بزرگ سنگ‌های ساختمانی است و فعالان این بخش می‌توانند از این فرصت پیش آمده استفاده مناسبی کنند.

بهرامن افزود: تحریم‌هایی که برای روسیه به وجود آمده است با توجه به فضای آزاد اقتصادی که قبلا داشت شرایط را برای این کشور سخت کرده است. انتظار این است که بتوانیم از پتانسیل‌های این کشور در صنایع مختلف معدنی استفاده کنیم.

نائب رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه روسیه از لحاظ فرآورده‌های معدنی یک کشور غنی به شمار می‌رود، اظهار کرد: روسیه در بخش اکتشافات، تجهیزات ژئوفیزیکی و ژئوشیمیایی پیشرفت زیادی کرده و می‌تواند کمک خوبی از لحاظ تکنولوژی برای ما باشد و حضور ۵۰ ساله آن‌ها در بخش اکتشافات معدنی ما با وجود این تفاهم نامه می تواند پررنگ‌تر شود.

وی افزود: روسیه در بخش فرآوری به خصوص پلی‌متال‌ها و فلزات رنگی مثل سرب، مس و طلا نیز تکنولوژی بالایی دارد که باید این مبانی در تفاهم‌نامه‌های اصلی و فرعی مورد استفاده قرار گیرند.

هیئت تجاری مذاکره کننده روسیه چندی پیش وارد ایران شدند و پس از رایزنی با فعالان تجاری ایران،‌ تفاهم نامه‌ای برای افزایش مبادلات تجاری،‌صنعتی و معدنی منعقد کردند.


لینک های مفید: | “اصفهان وب”خرید دامین و هاست در اصفهان isfahanweb.com | سایت جستجوی دامنه و سایتisfahanweb.ir | “آسئو”هزینه سئو در اصفهان aseo.ir | هزینه طراحی سایت در اصفهان طراحی سایت پوشش|


جهت آشنایی با طراحی سایت و سئو از بخش مقالات سایت اطلاعات مفید و خواندنی را مطالعه فرمایید از جمله: سایت و کاربرد سئو , وب سایت یا پورتال , هزینه طراحی سایت , دامین یا دامنه , هاست لینوکس یا ویندوز , سئو چیست , خدمات بهینه سازی , خواسته های مالک سایت , مراحل طراحی سایت و دهها مقاله مفید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید